INŠPIRÁCIE A NÁMETY NA DOMA

Veľký svet malého predškoláka a hry s tangramom

Milí predškoláci.

Mnohí z vás budú od septembra prvákmi a keďže sa teraz nemôžeme stretávať, tak sme pre vaše bystré hlávky a šikovné ručičky pripravili rôzne úlohy, ktoré môžete vyriešiť v nasledujúcich pracovných listoch. Vaši rodičia vám iste pomôžu pri vytlačení pracovných listov a prečítaní úlohy.

Čoskoro budem prvákom I.časť

Na gazdovskom dvore

Jarné cvičenie a Žltopierko

Malí bádatelia 

Vážení rodičia, milé deti,pozdravujeme vás všetkých a chceli by sme vám v tejto neľahkej aktuálnej situácii pomôcť zvládať dlhé chvíle doma a urobiť deťom radosť. Pedagogické vydavateľstvo INFRA Slovakia pripravilo pre deti zadarmo na stiahnutie 48 jednoduchých pracovných listov a s ich súhlasom vám ich teraz ponúkame.