Školský rok 2022/2023

Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí nám na začiatku školského roka pomohli zásobami hygienických vreckoviek a toaletného papiera.

Bývalým škôlkárom Šimonovi a Lukášovi Jančovým ďakujú škôlkári za domček.

Školský rok 2021/2022

Rodičom Lukáša Janča v mene všetkých detí ďakujeme za finančný

sponzorský dar (200 eur), za ktorý si deti na výlete v

Malkia parku pochutnali na nanukoch.

V mene všetkých detí ďakujeme RZ pri MŠ Veľký Biel za darčeky k MDD - medaile, odznaky, tvorivé knihy, bublifuky.

Ďakujeme mamičke Zoe Horváthovej za darček pre deti k MDD - lopty.

Ďakujeme pánovi Blechovi za sponzorský dar vo forme digitálnej techniky.

Ďakujeme mamičke Nikolky Kagyerjakovej za sponzorský nákup čistiacich prostriedkov.

Rodičom Lukáška Janča opakovane ďakujeme za tonery do tlačiarní.

Ďakujeme rodičom Lukáška Janča za sponzorský dar vo forme zásob tonerov do tlačiarní.

Rodine Řikovskej ďakujeme za sponzorský dar vo forme monitoru Samsung.

Ďakujeme mamičke Sabinky Lančaričovej, ktorá od spoločnosti Henkel Slovensko sprostredkovala finančný dar v hodnote 1500 € pre našu materskú školu. Z týchto prostriedkov sa zakúpili pracie prostriedky a aviváže, dezinfekčné a čistiace prostriedky, kancelársky papier, výtvarné potreby, hry, sady pre kreatívnu tvorbu a darčeky pre deti k Veľkej noci a k Medzinárodnému dňu detí.

Ďakujeme rodičom Adamka Bertoviča za sponzorskú pomoc vo forme výtvarného materiálu a pomôcok na tvorenie

Ďakujeme mamičke Nikolky Kagyerjakovej za sponzorský nákup čistiacich prostriedkov a návlekov na topánky. Babičke Nikolky Kagyerjakovej ďakujeme za ušitie návlekov na vankúšiky.

Rodičom Ninky Baloghovej ďakujeme za zásoby kancelárskeho papiera.

Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí nám opakovane zásobujú papierom na kreslenie.

Ďakujeme rodičom Lukáška Janča, ktorí nás opakovane zásobujú s tonermi do tlačiarní.

V mene všetkých detí ďakujeme za bohaté mikulášske balíčky

zriaďovateľovi materskej školy, školskej kuchyni a RZ pri MŠ.

Ďakujeme RZ pri MŠ Veľký Biel za nákup nového koberca do triedy Lienok.

Maminke Mirky Píšovej ďakujeme za pomocné práce na školskom dvore.

Ďakujeme zriaďovateľovi materskej školy pod vedením pána starostu Antona Dantera za rekonštrukciu a vynovenie umyvárky na prízemí.

Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí nám na začiatku školského roka pomohli so zásobami hygienických vreckoviek a toaletného papiera.

Rodičom Lukáška Janča ďakujeme za zásobu tonerov do tlačiarne.